środa, 27 listopada 2013

Anielica - Blue


Witajcie:))  Ostatnimi czasy swoje posty umieszczam późnym wieczorem i nie mam już siły, żeby naskrobać chociażby parę słów. Więc dla odmiany i przełamania milczenia dzisiaj kilka naskrobię. Na wstępie bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i wszystkie miłe komentarze i e-maile, które w ostatnio otrzymałam :)) Niezmiernie cieszę się, że podoba się Wam u mnie :)) Witam też nowych obserwatorów :) Obiecuję, że do Wszystkich Was zajrzę i powolutku zaglądam.

A teraz przejdźmy do meritum, czyli bohaterki - Anielicy Blue.  Przyznam, że nie jestem zadowolona ze zdjęć. Nie widać zbyt wyraźnie np. nóżek, które mają stópki i kokardki. I ogólnie mam wrażenie, że na żywo jakoś sympatyczniej się prezentuje :)) 
Niemniej zapraszam do zapoznania się :)

sobota, 16 listopada 2013

Lalka Klarka i jej "druciane" wdzianko

Witajcie :)) 
Bardzo dawno temu, będąc dziecięciem jeszcze dość dużo dziergałam sobie na drutach. Jednak wiele lat nie miałam drutów w ręku, aż do dziś :)) Wczoraj naszła mnie nieodparta chęć ponownego spróbowania i dziś z rana pobiegłam do pasmanterii zakupiłam druty, włóczkę i z obawą, czy jeszcze cokolwiek pamiętam zasiadłam i... okazuje się, że  robienie na drutach, to jak jazda na rowerze - nigdy się jej  nie zapomina :))

A poniżej moje pierwsze od wielu wielu lat "druciane' wdzianko, no i Laka Klarka ;)
Pozdrawiam Was  :)

wtorek, 12 listopada 2013

Świąteczne fochy

Witajcie ciepło.
 Na wstępie dziękuję za wszystkie Wasze komentarze pod ostatnim postem :) Nie sądziłam, że aż tak spodobają się Wam moje "niezniszczalne' bombki :)) Jest mi tym bardziej miło.
.
Dziś przedstawiam znane Wam już kotki - fochy, tym razem w świątecznym wydaniu.

Ps. Pewnie nie raz zauważyliście, że jako element moich zdjęć często pojawia się pewna duża szyszka, otóż zdradzę Wam, że nie jest to taka zwykła szyszka. A mianowicie jest to szyszka spod samego domu Napoleona przywieziona dwa lata temu z Elby, a"złowiona" przez mojego K, mimo moich ostrych protestów, by nie szalał po krzakach ;)) 

 Zapraszam do krainy kotów :)))