sobota, 20 października 2012

Jesień lnu pełna - ciąg dalszy





Witam Was w ten piękny słoneczny dzień. Cudna jesień za oknem. Ostatnie dwa dni spędziłam zwiedzając jedno z Polskich miast i oczywiście musiałam zahaczyć o kilka tamtejszych pasmanterii :) Wróciłam przeszczęśliwa z kilkoma drobiazgami w postaci tasiemek, nici itp :) Koronka w poniższym zestawie właśnie nabyta została dnia wczorajszego :)

środa, 17 października 2012

Jesień, jesień...

Na większości Waszych blogów już jesiennie, a nawet świątecznie. A u mnie ciągle jakoś nie po drodze do jesienni.  No ale ile można się przednią bronić, zwłaszcza, że ona ukochaną porą roku mą;) Postanowiłam zatem i ja ugościć ją na Lawendowym. Tak oto powstała podkładka pod kubek z grzybkiem oraz woreczek ozdobny tudzież, jak kto woli woreczek zapachowy w barwach jesieni  :)



Pastelowe woreczki



 A dziś trochę zdjęć pastelowych woreczków, bo przecież bez pastelów już żyć nie mogę ;) Coraz trudniej robić udane zdjęcia z powodu braku słońca. Nie lubię pstrykać fotek w półmroku, nigdy nie jestem wtedy z nich zadowolona. Pozdrawiam Was i dziękuję za wszystkie komentarze :)

poniedziałek, 8 października 2012

Nowy wystrój :)

Zrobiłam małe "przemeblowanie" na Lawendowym. Mam nadzieję, że spodoba Wam się  i nie uciekniecie :)) Stary wystrój już mi się znudził, chociaż będę wspominać go z sentymentem :)

Zapraszam :)

niedziela, 7 października 2012

Podkładki pod kubek

Uff , skończyłam. Ile to ja się namęczyłam i ile razy zmieniałam i prułam, żeby w końcu wyszło coś, co przypomina choć trochę podkładki pod kubek...  Miłej niedzieli li życzę i pozdrawiam wszystkich zaglądających na mojego bloga:) Dzięki:)