wtorek, 29 października 2013

Candy, Candy. Zapraszam po gwiazdki :))Witajcie ciepło :))

Widzę, że spodobały się Wam moje gwiazdki, dlatego postanowiłam ogłosić Candy, coby na święta czyjeś oczęta mogły cieszyć :)

Zasady:

  • zostaw komentarz pod postem;
  • umieść banerek na swoim blogu z aktywnym linkiem do konkursu,
  • po wylosowaniu proszę o przesłanie maila z informacją, który zestaw został wybrany i              adresem do wysyłki;
  • jeśli zostaniesz moim obserwatorem będzie mi miło, ale nie jest to konieczne, aby wziąć            udział w zabawie :)
Wygrywają dwie osoby: Pierwsza wybiera sobie zestaw 3 gwiazdek (granatowo-biały lub czerwono-biały); Druga wygrana osoba otrzymuje ten zestaw, który zostanie :))       CANDY DO 01.12.2013 ROKU

Dodam, że wielkość jednej gwiazdki, to 13 cm. od jednego ramienia do ramienia przeciwległego.
Zapraszam i życzę miłej zabawy.

sobota, 26 października 2013

Biel i granat

 Witajcie :)
 Dziś nieco ascetycznie u mnie (przynajmniej jeśli chodzi o kolorystykę). Taka trochę odmiana na czerwienie i zielenie świąteczne. Przyznam jednak, że święta bez koloru czerwonego, to nie to.  Mimo wszystko dziś wersja granatowo-biała. Zapraszam i miłego weekendu Wam życzę :))

piątek, 4 października 2013

Girlanda

 Witajcie :)
Ostatnio powstały rysunki króliczków. Kombinowałam i kombinowałam, gdzie je umieścić i wymyśliłam, że będą sobie powiewały na girlandzie.
Miałam problem ze zrobieniem zdjęć. Każde było nie takie, jak powinno. Miałam tyle podejść, że już na te króliczki patrzeć nie mogę :)) I mam nieodparte wrażenie, że blogger ostatnio na dodatek zmienia zdjęcia, ich odcień itp... Zdjęcia nadal mnie nie satysfakcjonują, ale trudno. Więcej prób nie będzie! :) Pozdrawiam weekendowo :)